مناطق تحت پوشش شارژ کارتریج در محل آریا پرینت

آریا پرینت علاوه بر دفاتر خود در شمال شرق مرکز و غرب تهران برای رفاه حال مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه شما چند سالیست اقدام به اعزام پرسنل خود در محل شما کرده است.

یکی از مزایای شارژ و تعمیر در محل این میباشد که کارتریج شما دقیقا بر روی دستگاهی که کار میکند تست گرفته میشود یعنی اگر دستگاه شما نیز دچار ایراد باشد همان جا بر طرف شده و تست پرینت سالم دستگاه تحویل شما میگردد.

 

اعزام نیرو در محل برای این مناطق تهران میباشد

 

شمال تهران

۱٫ شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر در نیاوران, تجریش ,فرمانیه ,اقدسیه ,قیطریه,قلهک, نوبنیاد ,ازگل ,آجودانیه ,پاسداران, دولت ,شریعتی ,ظفر ,میرداماد ,سید خندان ,ملاصدرا ,شیخ بهایی ,ولیعصر ,پارک وی ,یوسف آباد,محمودیه,زعفرانیه,فرشته

این مناطق در دسته شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر در شمال تهران قرار میگیرد

۲۲۸۱۶۱۴۴

 

شرق تهران

۲٫ شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر در تهرانپارس,رسالت,هفت حوض,مجیدیه,سید خندان,سهروردی,عباس آباد

 

۷۷۷۰۶۴۸۹

 

۳٫ دفتر غرب آریا پرینت خدمات در محل نمیدهد و مشتریان گرامی میبایست برای

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

به دفتر مراجعه کنند

سعادت آباد پایین تر از میدان کتاب نبش گلستان سوم برج افق ط ۴ شرقی

 

۲۲۳۶۲۵۱۱

 

شما میتوانید  با شماره ۰۹۱۲۳۷۹۳۷۵۱ با مدیریت در تماس باشید

شارژ کارتریج بسیار تخصصی است

متاسفانه امروزه هر دفتر فنی و مغازه کامپیوتری یکی از کارهای خود را شارژ کارتریج معرفی میکنند. ۹۰% آنها که اصلا خئدشان این کار را انجام نمیدهند و این کار را به فرد دیگری سپرده که انجام دهند … حالا این موضوع چرا برای شما بد است چون که اولا باعث قرار گرفتن واسطه بین شما و فروشگاه شده که این خود باعث بالا رفتن هزینه شما میشود و دوما از لحاظ زمان نیز شما دچار دیر کرد تحویل کار میشوید.

کار شارژ کارتریج یک امر بسیار تخصصی است که اگر توسط افراد ناوارد انجام گیرد باعث آسیب رسیدن بع دستگاه شما میشود آریا پرینت تخصص و زمینه کاریش تنهااااا و تنهاااااا ماشین های اداری سرویس و نگه داری آنها میباشد فقط و فقط همین                این شرکت هیچ کار دیگری انجام نمیدهد   و این به این معناست که آریا پرینت در این ۱۰ سال تمام تمرکز خود را بر روی یک کار متمرکز کرده و به یک برند در زمینه ماشین های اداری تبدیل شده است . اصلی ترین تمرکز این مجموعه شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر در محل میباشد. پرورش و آموزش افراد تحصیل کرده و فنی در این زمینه باعث شده که این مجموعه با ۳ شعبه خود تقریبا به ۸۰% مناطق تهران خدمات تخصصی عرضه کند.                                                                                                                              شعبه شمال تهران :       ۲۲۸۱۶۱۴۴                                                                                                                                                                                             که شامل پاسخگویی به مناطق: نیاوران. نوبنیاد. پاسداران. دولت. اختیاریه. فرمانیه. اندرزگو. تجریش. پارک وی. ولیعصر. جردن .ونک. ملاصدرا.میرداماد و … میباشد و این مناطق را تحت پوشش شارژ کارتریج و تعمیر پرینتر در محل قرار میدهد                              شعبه شرق و مرکز:                                                                                                                                                                               ۷۷۷۰۶۴۸۹                                                                                                                                                                                             که شامل مناطق تهرانپارس. سیدخندان. سهروردی. عباس آباد. آرژانتین. و حوالی میباشد                                                                 اما شعبه غرب آریا پرینت                                                                                                                                                                        ۲۲۳۶۲۵۱۱                                                                                                                                                                                              که فقط شامل سعادت آباد و شهرک غرب است    

گارانتی خدمات و محصولات

گارانتی خدمات و محصولات

 یکی از فاکتورهای بسیار مهم محصولات تمامی شرکتها ضمانت آنها می باشد.

گارانتی دپارتمان تخصصی آریاپرینت در خدمات مختلف متفاوت می باشد

گارانتی پرینتر و کارتریج Aria-Print.com

گارانتی خرید اجناس یکسال می باشد و دارای خدمات پس از فروش است

خرید پرینتر ، کارتریج ، مواد مصرفی و……..

 

در صورت نارضایتی شما عزیزان کل وجه دریافت شده از شما سروران برگردانده می شود

گارانتی پرینتر و کارتریج Aria-Print.com

و تمامی خدمات اعم از:

شارژ کارترج

شارژ کارتریج در محل

تعمیرات پرینتر ، فکس ، اسکنر ، دستگا های کپی و … دارای یک ماه گارانتی می باشد

با تشکر از شما عزیزان

سرویس و نگهداری پرینتر

 

سرویس و نگهداری پرینتر | Service And Maintenance Of Printers

 

شارژ کارتریج در محل | آریا پرینت 09123793751

بنا بر تقاضای مشتری به سه نوع قرارداد  : ۱- موردی ۲- ماهیانه ۳- سالیانه  ارائه میشود.
که باتوجه  به نیاز و به نسبت تعداد دستگاه های تحت قرارداد و نوع قرارداد تنظیم شده بازدید های هفتگی و یا ماهانه بصورت منظم و مرتب انجام می گیرد.
قراردادهای سرویس و نگهداری  جهت ارائه سرویس مناسب به  سازمان ها ، ارگان ها و شرکت می باشد به طوریکه کارشناسان ما به صورت منظم و دوره ای به همراه برنامه ای منظم به واحدهای مربوطه سرکشی نموده و دستگاه های آن ارگان را از لحاظ فنی و لوازم مصرفی بررسی نموده و در صورت نیاز در همان مکان با کمترین هزینه و زمان اقدام به سرویس مورد نظر می نمایند.

 

۰۹۱۲۳۷۹۳۷۵۱

 

شارژ کارتریج در محل | آریا پرینت 09123793751