۱۰ پرینتر لیزری رنگی پرفروش و برتر دنیا

۱۰ پرینتر لیزری رنگی پرفروش و برتر دنیا

براساس آخرین آماری که کارشناسان در بررسی های خود ۱۰ پرینتر لیزری رنگی معروف وبرتر بازارهای جهانی راطبق کاربرد ، قیمت، فناوری و فروش از رتبه ۱تا ۱۰ دسته بندی و لیستی از آن را منتشر کرده اند.

با توجه به گسترش تکنولوژی و دیجیتالی شدن زندگی روزمره پرینترها هم تبدیل به یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی کامپیوترها شده‌اند و در این بین، نمونه های پیشرفته و توسعه یافته آن‌ خصوصا پرینترهای رنگی لیزری فروش ویژه ای در سرتاسر بازار جهانی دارند. مهم‌ترین ویژگی که پرینترهای لیزری رنگی دارند، قیمت بالای تونر داخلی آن می باشدکه سبب نارضایتی کاربران شده است.

۱- پرینتر ۵۱۳۰ cdn شرکت دل: این پرینتر لیزری رنگی مناسب سازما‌ن‌هایی است که فعالیت‌های چاپی بالایی دارند. از جمله ویژگی های آن کیفیت مناسب، قابلیت‌های گوناگون چاپی ، سرعت بالاو قیمت ارزان می باشد.

۲- پرینتر ۳۱۳۰ cdn شرکت دل: این پرینتر که برای ادارات وسازمان‌های کوچک بهترین گزینه است، سرعت بالایی در چاپ رنگی صفحات دارد و آن‌ها را با کیفیت بالا و قابل قبول چاپ می‌کند. قیمت تونر این پرینتر نیز ارزان است.

۳- پرینتر LaserJet CP4025dn شرکت اچ‌پی: این پرینتر لیزری علاوه براینکه پرسرعت است و قابلیت‌های فراوانی دارد ، هزینه چاپ رنگی هر صفحه بسیاربه صرفه و پایین است.

شارژ کارتریج, تعمیر پرینتر, کارتریج, پرینتر, شارژ پرینتر, شارژ کارتریج


۴-پرینتر C734dn شرکت لکسمارک: شرکت‌هایی که در جست و جوی پرینتری رنگی لیزری با قابلیت‌های کاربردی ،سرعت بالا وارزان قیمت هستند، می‌توانند این دستگاه را انتخاب کنند.

 
۵-پرینتر Phaser 7500 شرکت زیراکس: این دستگاه قیمت گرانی دارد، ولی در مقابل کیفیت تصاویر چاپ شده ی آن به نسبت سایر دستگاه های مشابه موجود در بازار خیلی بهتر است واز طریق آن تصاویر به اندازه بنرهای تبلیغاتی با کیفیت بسیار مناسب را هم می توان چاپ کرد.


۶-پرینتر Mita FS-C5300DN شرکت کیوسرا: این پرینتر پرسرعت، محصولی است که از نظر اقتصادی برای شرکت‌ها ویا سازمان های متوسط و کوچک به صرفه و مطلوب می باشد و کیفیت چاپ رنگی آن بسیارعالی و قابل قبول است.

۷-پرینتر LasserJet CP2025n اچ‌پی: این پرینتر در مقایسه با مدل‌های مشابه موجود قیمت بسیار پایینی دارد همچنین درعین حال کارایی های بسیاری را دارا می باشد.


۸-پرینتر Oki C610dtn : کیفیت پرینت رنگی تصاویر در این پرینتر معمولی است ولی سرعت بالا و قیمت پایین لوازم جانبی اش مهم‌ترین دلیل برای داشتن بالاترین فروش جهانی بوده است.

۹-پرینتر C780n شرکت لکسمارک : این محصول برای سازمان ها وشرکت‌های پرمشغله که چاپ های رنگی در آن‌ها بالاست، انتخاب معقولانه و مناسبی است و در عین حال قیمت مطلوبی هم دارد.

۱۰-۴۰۴۰CN پرینترشرکت Brother :این پرینترکه آخرین پرینتر رنگی لیزری پرفروش محسوب می شود به دلیل قیمت پایین ، کیفیت خوب چاپ وسرعت بالا گزینه ی خوبی برای شرکت‌های کوچک به شمارمی رود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *