پرینتر هوشمند

پرینتر هوشمند

پس از سال ها تلاش بی وقفه بالاخره ژاپنی ها موفق به ابداع  چاپگری بدون جوهربدون تونر بدون کاتریج و حتی بدون کاغذ شدند.
این دستگاه با هد حرارتی خود برای چاپ از  برگه ای پلاستیکی و مخصوص برای چاپ با عنوان PET استفاده می کند که توانایی  چاپ مجدد تا هزاران بار را دارد .
روال کار به این صورت است که  اگر برگه کپی ای را که قبلا برای پرینت استفاده کرده اید را لازم ندارید، میتوانید داخل پرینترقرار دهید و با فشار کلید نصب شده روی دستگاه و یا حتی از طریق رایانه نوشته های قبلی را پاک کرده وکپی جدید را بگیرید. علاوه براین خود دستگاه قابلیت پرینت هوشمندانه را داردو چون ظرفیت پرینت تا ۱۰۰۰ دفعه را دارد از نظر اقتصادی بسیار مقرون بصرفه است.
ضمنا این پرینتر سیاه و سفید علاوه براین که از نظر اقتصادی بصرفه است چیزی معادل ۵٫۷ کیلوگرم گاز CO2 را به محیط زیست وارد می کند و بدین طریق کمک بزرگی به حفظ محیط زیست می کند.
در حال حاضر ژاپن تنها کشور توزیع کننده ی این چاپگر می باشد و قیمت آن را ۵۶۰۰ دلار تعیین کرده است که موجب برخورد شدیدکارشناسان  شده است زیرا آنها این میزان قیمت را تقریبا بالا به حساب می آورند و آنرا نکته ای منفی در فروش می دانند .
براساس پیش بینی کارشناسان این پرینتر جانشین نسل آینده پرینترها خواهند بود . تمام این دلایل باعث می شود اندکی بعد شرکتهای سازنده جوهر و کارتریج به فکرپیداکردن شغل دیگری بشوند!

آریاپرینت 09123793751 | تعمیر کارتریج، شارژ کارتریج در محل، تعمیر پرینتر، شارژ کپی، فروش کارتریج، پرینتر، شارژ کارتریج

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *